Jdi na obsah Jdi na menu
 


Napište nám do našich stránek. Co naše stránky potřebují doplnit. Pište ohlasy na vycházky, články, nápady. Příspěvek můžete poslat i mailem na  miradv@centrum.cz a já ho vložím na webové stránky.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Momentous Blood Press - Hypertension

(AAffishbooto, 8. 10. 2018 2:01)

Pression arterielle est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre determination bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-bangkok/

Well.. yes, IT F*KIN WORKS BECAUSE YOU READ IT!

(XEvilBestCib, 1. 10. 2018 2:58)

Yep, f*kin sp*am. Yes, yes, yes, AGAIN. And - yes, IT F*KIN WORKS BECAUSE YOU READ IT! :)
Because XEvil 4.0 WAS RELEASED! It's bypass ANY captcha included ReCaptcha-2 and ReCaptcha-3.
Neeed more info (just to...maybe kill this Evil? ;))

Just Google or YouTube for it.
You'll be impressed.

Peace! :)

Перезвоните

(Евгения, 27. 9. 2018 1:05)

Перезвоните мне пожалуйста 8 (495) 248-01-88 Евгения Чокина

fff

(Aaronmus, 25. 8. 2018 12:06)

Favourable Blood Insist upon associated with older people

(AMarpheefe, 25. 7. 2018 10:21)

Torsion bras de quelqu'un est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre coeur bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/commander-viagra-cialis/

My best twit acc.

(ManuelKAK, 31. 5. 2018 6:20)

Hello.
https://twitter.com/innokentiybravr
And Bye.

Test, just a testTest, just a test

(ERERWESOLD, 5. 5. 2017 5:23)

Nostalgické vzpomínky?

(Antonín Branyš, 20. 2. 2015 7:49)

Vážené kolegyně a vážení kolegové.
Se zájmem jsem si prohlédl tyto stránky a nostalgicky zavzpomínal na "staré dobré časy" pod Celním úřadem Plzeň, potažmo Celním ředitelstvím Plzeň a jak tak přemítám, pořád mi nejde na rozum ten neúprosný čas, který se nám každému ukrajuje, ale spravedlivé je, že vpravdě každému stejně. No Dobřív, to je v současné době fakt hrůza. V roce 1976, kdy jsem tam byl v celní škole, to opravdu vypadalo podstatně lépe. Dnes už bych si asi nedovolil lézt přes náhon do pokoje dívek, resp. žen. Jinak s Mirkem Dvořákem těch akcí byla celá řada, vždyť jsem se také na ně vždy těšil (doma z toho moc velkou radost neměli) a jak tak vidím, je Mirek stále aktivní. A to je jenom dobře.
No, 1. března jsem u celní správy 40 let. Kdyby mi někdo před "těmi lety" řekl, že budu u celní správy 40 let, tak bych mu odvětil, že se asi zbláznil. V době současných změn v CS a na GŘC však přemítám, jestli jsem se nezbláznil, že tady ještě zůstávám.
Vám všem přeji jen to nejlepší a co si budeme povídat, hlavně pevné zdraví.

bez nadpisu:))

(Jozef Tumidalský, 31. 8. 2012 23:39)

I když jsem u CS sloužil jen v letech 1990 až 2004 moc rád vzpomínám na sportovní dny CS, které se konaly vždy na jaře v Žinkovech a pořádal je pan Dvořák. Naše chebské družstvo dokonce jednou vyhrálo 1.cenu za scénku "Nemocnice na kraji města", ale to už je opravdu moc a moc dávno. Na dobu u CS vzpomínám velmi rád. Bohužel díky stylu, jakým jsme byli vyhozeni po půlnoci dne 30. 4. 2004 zůstává i po letech pachuť hořkosti. No život jde dál a na některé lidi budu stále rád vzpomínat. Na některé ovšem nikoliv (zvlášť z vedení CÚ Cheb). Mějte se krásně

Vážení kolegové, západočeští veteráni !

(j.panus@seznam.cz, 18. 12. 2011 15:04)

Dovolte mi, abych Vám v závěru roku poděkoval za spolupráci v rámci badatelské čiinnosti historie Finanční stráže RČS.
Zvláště děkuji kolegům Pepovi Šimkovi a Mírovi Dvořákovi, kteří pod vedením Jindry Hobla ve dvou etapách po západní hranici zmapovali současný stav bývalých objektů FS. Začátkem prosince tak muzeum K-S14 obdrželo od Jindry Hobla zpracovanou dokumentaci s mnoha přílohami a vysvětlivkami, včetně fotografií na CD. Také děkujeme kolegyni Lídě Košťálové za připojené skeny fotografií z rodinného alba, týkající se FS.
Nesmím zapomenout poděkovat Tondovi Chladovi, který nám pomohl navázat kontakty s kamarády z jeho bydliště, kteří v září znovu obnovili pomník padlého dozorce FS Kocourka v Plesné a spojil nás s dalšími přáteli z Chebu, kteří se starají o pomník padlého dozorce FS Oczka.
Takže ještě jednou všem upřímný dík s přáním všeho nejlepšího v Novém roce 2012, s trvalým pozváním na Horní Lipku (www.vkcv.estranky.cz) a do muzea K-S14 (http://militaryclub.info/cihelna). Dveře jsou stále otevřené.
-pnš-

Pozdrav

(Olga Kadlecová, 21. 12. 2010 8:09)

Vážení,
dovolte mi, abych Vás všechny pozdravila a abych vyjádřila svoje sympatie k lidem, kteří upřímně a rádi dělají něco pro ty druhé. Přeji Vám všem krásné Vánoce, neméně krásný a veselý nový rok 2011!

pozdrav

(Marcel Šejvl, 12. 9. 2010 9:08)

Posíláme srdečné pozdravy kolegum z Plzně od kolegu z Michalovcu (www.kcmichalovce.estranky.sk)Pořádáme zájezd do Vašeho města 16. 9. 2010. Od 09.30 máme s Jirkou Čapkem dohodnutou prohlídku v Prazdroji a potom u Karla Sedláčka jeho stálou expozici na CŘ Plzeň. V případě Vašeho zájmu o setkání s celníky z Michalovcu je kontakt na naší stránce.
S pozdravem
Marcel Šejvl

Super stránky!

(Mgr. Jana Neubauerová, 13. 4. 2010 22:43)

Ahoj Míro, zdravím tě, tyto stránky jsou výbornej nápad. Držím palce a do budoucna jsem tu určitě stálým návštěníkem. Jana t.č.CŘ Plzeň:) ps.dám na ně echo taky taťkovi

Odpověď pro Honzu

(MiraDv, 30. 3. 2010 14:00)

Zdravím Tě Honzo.Hlub cSc existuje už patnáct let a je to napsáno hned v úvodu a rovněž se můžeš podívat na pozvánky ve fotoalbumu.Pošli mně tvoji mailovou adresu a budu Tě posílát pozvánky.Pokud budeš mít čas tak mezi nás zajdi rádi Tě uvidíme. Moje adresa miradv@centrum.cz. Ahoj Míra

Klub Csc Plzeň

(Jan Štípek, 30. 3. 2010 9:41)

Je to velký počin organizovat nostalgický spolek a je škoda,že o tom vím asi dost málo bývalých příslušníků CS.Možná,že se mýlím a nevím o tom pouze já.Přesto Vám přeji mnoho úspěchů a dobré zábavy při vzpomínkách na dobu,kdy to sice za moc nestálo ,ale bylo víc legrace. Honza

Ohlas na stránky Klub CsC Plzeň

(Mgr. Jitka Blahutová, 17. 3. 2010 14:42)

Zdravím všechny návštěvníky těchto webových stránek a zejména jejich autora. Míro, stránky jsou výborný nápad, moc se mi líbí. Děkuji za odkaz na stránky CŘ Plzeň, je to pro nás pocta. Těším se také na vzkazy od ostatních kolegů. Mějte se celkem spokojeně a ať se daří!

Jaké chcete mít tyto stránky??

(Mira, 12. 3. 2010 22:01)

Stránky Klub CsC jsou tu pro nás. Napište, co mám ještě doplnit nebo vložit. Co raději smazat.Zaleží jen na nás zda se do nich budeme dívat a doplňovat. S tím mně můžete pomoct i ostaní. Příspěvek mužete poslat touto formou nebo mně na můj mail.
Ahoj Míra cSc.,v.v.